Створення сайту компанії для школи онлайн курсів – мій досвід

До нас звернувся клієнт – школа з навчання корейської мови. У них була ідея – створити курс з 10 уроків, що дає базовий рівень знання корейської мови. Вони звернулися до нас за допомогою в реалізації цієї ідеї.

Побажання клієнта

Необхідно було налаштувати доступ до курсу, який складався в основному з відео уроків (загалом понад 30 відео). Також для кращої ефективності навчання необхідно було реалізувати функціонал тестів після занять. У зв’язку з тим, що планувалося створити кілька тарифів, виникла потреба уможливити давати різні рівні доступу, які мали залежати від обраного тарифу.

Вибрані нами інструменти

Для реалізації проекту було обрано CMS WordPress. По-перше, тому що, вордпрес має інтуїтивно зрозумілу адмінку, що дозволить викладачам зручно працювати в адмін панелі. По-друге, тому що WordPress має велику спільноту, яка створила багато варіантів для реалізації функціоналу курсу.

Чому не moodle

Для реалізації функціоналу курсу ми вибрали плагін LMS Lifter. Чому ми не вибрали більш відомий і функціональний moodle? Безумовно, moodle є дуже потужною та функціональною системою, але водночас за рахунок високої функціональності вона досить складна для освоєння. Тобто викладачам довелося б витратити чимало зусиль та часу на освоєння moodle.

У той же час наш проект не потребував та половини того функціоналу що пропонує moodle. Тому ми вирішили звернутися до більш простої в освоєнні та управлінні – LMS Lifter. Насправді навіть функціонал LMS Lifter нам довелося спрощувати. LMS Lifter пропонує цікаву систему балів та сертифікатів, здійснюючи гейміфікацію процесу навчання. Але у викладачів курсу на даному відрізку часу не було часу для організації цього процесу.

Тому ми прибрали з особистого кабінету студента відділи успішності та сертифікатів, вирішивши, що повернемося до цього в майбутньому, коли з’явиться деякий досвід використання створеного курсу.

Що було реалізовано

Було створено три тарифи та можливість зробити оплату кожного із сайту. Також було реалізовано різний рівень доступу, що залежить від обраного тарифу. На базовому тарифі давався доступ лише до курсу та тестів, на тарифі преміум давався максимальний доступ – додаткові уроки, загальний чат для викладачів та студентів, особистий чат із куратором.

Завдяки LMS Lifter було створено зручну та зрозумілу систему проведення тестів після кожного уроку.

Висновок

Підводячи підсумок: завдяки спільній роботі самих викладачів, розробників і дизайнерів, а також правильному вибору інструментів – був створений зручний сайт вивчення курсу корейської мови, що володіє всім необхідним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *