Створення сайту на Modx

MODX - це професійне середовище управління контентом (CMF). Її мета в тому, щоб дати розробникові можливість створити сайт будь-якої складності, практично з будь-яким набором функцій, при цьому система не буде жодним чином впливати на ваш код. Все завдяки гнучкості і відкритій природі фреймворка. Одним словом, у вас може бути веб-сайт з бажаної функціональністю і дизайном.

Девіз Modx - свобода творчості.

Вартість і час розробки Сайту

Тип сайту Landing
page
Сайт
візитка
Сайт
Компанії
Індивідуальне
рішення
Час розробки 4 - 7 днів 2 - 3 тижні 1 - 2 місяці Варіюється
Ціна від 8 000 грн від 9 000 грн від 16 000 грн від 20 000 грн

"У 2005 році MODX міг забезпечити роботу повністю адаптивного веб-сайту з використанням HTML5 та CSS3, хоча ці технології ще не були винайдені. І з MODX сьогодні ви готові не тільки до того, що вам потрібно зараз, а й до того, що буде в майбутньому." (джерело modx.com)

Можливості Modx

  1. Безпека і захист

    MODX досить серйозно піклується про безпеку. Вся архітектура MODX Revolution була створена з урахуванням вимог безпеки. Команда розробників постійно проводить аудит коду MODX для того, щоб бути впевненими в актуальності коду, і виправляє будь-які проблеми, які можуть виникнути.

  2. Повна свобода творчості

    Система управління сайтами MODX дозволяє створювати сайти точно такими, як ви їх собі уявляєте, з абсолютно необмеженими можливостями для творчості. Ми вважаємо, що засоби розробки сайтів повинні враховувати творче бачення користувачів, не вводячи ніяких спеціальних обмежень.

  3. Незрівнянна оптимізація сайтів (SEO)

    MODX дозволяє вам практично без зусиль контролювати висновок інформації на всі 100%. На відміну від інших систем, які вимагають вивчення складних двигунів темізаціі, в MODX ви працюєте безпосередньо з HTML і з такою кількістю спеціальних змінних сайту, які дійсно вам потрібні. (інформація взята з сайту modx.ru)

Summary
Створення сайтів на Modx
Service Type
Створення сайтів на Modx
Provider Name
McSite,
вул. Проспект перемоги 57, 6 поверх,Київ,Київська область-04074,
Telephone No.+380688658987
Area
Україна
Description
Розробка і створення сайтів на Modx. Створення швидких, SEO-оптимізованих і надійних сайтів
Догори

Обсудить проект