Відеореклама Google Ads

 

Відеореклама в інтернеті – це спосіб залучити нових відвідувачів на сайт. За допомогою передачі інформації через відеорекламу в Google Ads ви встановлюєте контакт з потенційними клієнтами та просуваєте товар (послугу), даючи повною мірою побачити переваги продукту.

Види відеоб’явленій з оплатою за перегляди

Відеореклама Google AdWords включає в себе чотири формату відеоб’явленій з оплатою за перегляди, це так зване сімейство форматів TrueView. У Медійну мережу Google Ads входить величезна кількість сайтів, включаючи YouTube.

1) Відеореклама In-Stream , яка запускається на початку або середині відеоролика. Оплата стягуватися тільки при перегляді відеореклами більше 30 секунд.

2) Відеорекламу In-Slate запускають при тривалості рекламованого відеоролика більше 10 хвилин. Суть такого формату відеореклами в тому, що потенційний клієнт може або переглянути одне з трьох оголошень від різних рекламодавців перед початком перегляду відеоролика, або дозволити перерви на рекламу в ході відтворення.

3) Відеореклама In-Search показується в результатах пошуку і в списку пропозицій по релевантним пошуковим запитам в самому верху над результатами пошуку. Вона показується користувачам згідно з тим, що вони шукають. Оголошення прив’язуються до ключових слів.

4) Відеореклама In-Display працює таким чином, що при пошуку користувачів відеоролика, праворуч в колонці йому пропонуються схожі варіанти з відеореклами.
відеореклама google, контекстна реклама adwords, медійна реклама

Переваги медійної реклами Google Ads

  • Цілеспрямованість реклами. При грамотній настройці медійна реклама показується тільки тим інтернет-користувачам, які в ній зацікавлені, при цьому нав’язливість мінімізується. Знаючи своїх потенційних клієнтів, можна налаштувати показ реклами по інтересам, тем, віком, статтю, регіоном показу і т.д.
  • Охоплення аудиторії. Величезна кількість людей по всьому світу вводять пошук безпосередньо в рядку пошуку YouTube. В результаті отримують мільйони варіантів. Ці відео люди не стануть переглядати. Але якщо за перші секунди перегляду відео зачепить, люди переглянуть до кінця і велика ймовірність, що вони перейдуть на сайт. Іншими словами люди шукають «м’ясо».
  • Детальна статистика. Навіть якщо ви не знаєте своєї аудиторії, завдяки відеореклами Google Adwords, ви отримаєте інформацію про глядачів, тривалості перегляду відео, релевантності.Залишиться тільки провести оптимізацію. Таким чином, при однаковому бюджеті отримуєте більше відвідувачів.

Вартість відеореклами Google Ads

Вартість відеореклами расcчітивается індивідуально виходячи з існуючого бюджету, тематики реклами і конкуренції.

Вартість послуг – 20% від бюджету на рекламу. Мінімальне замовлення на 5000 грн.
Є можливість безготівкового розрахунку з ПДВ.

У штаті працюють сертифіковані фахівці з Google Ads.

Як замовити відеорекламу?

1. Зателефонувати +38 (066) 865-89-87, +38 (068) 865-89-87, (044) 223-15-45.
2. Написати листа на електронну пошту: info@mcsite.ua
3. Приїхати в офіс за адресою м.Київ проспект Перемоги 57, оф. 601.
4. Чи залиште заявку на спеціальній сторінці.

Догори