Створення сайту будівельної компанії

Навіщо потрібно створення сайту будівельної компанії

Будівельні компанії часто недооцінюють роль веб-сайту в своїй роботі. Зазвичай цей вид бізнесу побудований на усній гласності і позитивних рекомендаціях. Існує тісний зв'язок між ручною роботою і рекомендаціями з вуст в уста, тому може бути важко зрозуміти сенс створення веб-сайту і пропозиції ваших послуг в Інтернеті. Однак, якщо ви ніколи не проводили рекламну кампанію, ви можете бути здивовані, наскільки ефективним може бути ваш бізнес, коли він представлений правильно.

В даний час навіть старше покоління використовує Інтернет для пошуку необхідної інформації або послуг. Отже, давайте подивимося правді в очі, що присутність вашої компанії в Інтернеті є невід'ємною частиною репутації вашої компанії. Як і в будь-який інший галузі, конкуренція тут жорстка, і якщо ви хочете випередити своїх конкурентів, запуск сайту - ваш козир.

Будівельні сайти мають багато спільних рис з сайтами з інших бізнес-ніш. Однак є й деякі особливості. Давайте дізнаємося, як побудувати успішний сайт будівельної компанії.

Будівельний сайт на CMS або індивідуальна розробка

Є два основні варіанти: або замовити індивідуальний дизайн, або використовувати шаблони, вже розроблені спеціально для будівельних сайтів. Щоб визначити, який варіант краще для вас, вам потрібно проаналізувати свої цілі, бюджет і час, яке у вас є.

Якщо ви створюєте свій сайт з нуля, ви отримаєте абсолютно унікальний дизайн, розроблений спеціально для вашого конкретного проекту. Однак ціни на такі послуги починаються від 1000 доларів. Терміни залежать від складності проекту, але в середньому це близько місяця роботи.

Шаблони для створення сайтів, навпаки, є швидким рішенням. Ціна за шаблон рідко перевищує 100 доларів. Як правило, індивідуальний дизайн - кращий вибір, коли важливо створити бренд. У всіх інших випадках готовий шаблон може зберегти день.

Вибір вашого шаблону сайту будівництва

Ринок шаблонів представлений різними CMS, які надають вам теми різних категорій і бізнес-ніш. Якщо ви не хочете заглиблюватися в параметри, ми рекомендуємо розглянути WordPress. В даний час це найпопулярніша CMS в світі, і люди вибирають її не дарма. Теми WordPress для підрядників - самий інтуїтивно зрозумілий і зручний варіант для початківців. Всі теми повністю настроюється і можуть бути легко адаптовані до вашого конкретного проекту.

Створення сайту будівельної компанії: етап наповнення

Ось список необхідних речей для сайтів будівельної компанії:

Зображення

Люди сприймають візуальну інформацію краще. Додайте кілька зображень людей, що створюють речі, щоб у ваших відвідувачів не було ніяких сумнівів в тому, що ви робите. На багатьох будівельних сайтах є великий недолік. На сайті багато прекрасних фотографій готових будинків, і це добре. Але, відвідувачі також хочуть бачити фотографії процесу, фотографії не завершених робіт, хочуть бачити команду яка виконує свою роботу.

Примеры до и после

На самом деле, это тоже изображения, но мы поместили это отдельно, чтобы подчеркнуть их важность. Не забудьте захватить весь процесс строительства или реконструкции, чтобы представить своим клиентам. Доверься нам; фотографии до и после выглядят очень убедительно и очень эффективно.

Приклади до і після

Це повинен бути окремий розділ на вашому сайті, де ви демонструєте приклади виконаних робіт. Використовуйте тільки ті приклади, які належать до основних послуг, які ви надаєте. Ці проекти - то, що збирається продати вашу компанію потенційним клієнтам. Клієнт хоче бачити багато красивих, професійно зроблених знімків і трохи пояснювального опису кожного з них.

Сторінка про нас

Це, мабуть, другий за важливістю розділ вашого будівельного сайту. Перед тим, як найняти вас, потенційні клієнти збираються зібрати якомога більше інформації про вас. Дайте їм те, що їм потрібно. Опишіть свою компанію, виділіть свій досвід, уявіть свою команду і надайте інформацію про проекти, які ви робите. Тому потрібно надати деякі подробиці. Сторінка «Про нас» повинна відповісти на наступні питання:

  • Як довго ви були в бізнесі?
  • Наскільки велика ваша команда?
  • Яку кваліфікацію ви і ваша команда маєте?
  • Який у вас досвід?
  • Якими є деякі з ваших найбільших / найцікавіших проектів?
  • Які типи проектів ви приймаєте?
  • У яких географічних областях ви / могли б працювати?
  • Які нагороди ви виграли?
  • Які ще деталі відрізняють вас? (Наприклад, екологічно чисті матеріали)

Услуги

Если ваша компания предоставляет несколько услуг, было бы неплохо создать целевую страницу для каждого из них. Дайте больше деталей и постарайтесь быть позитивными в вашем подходе. Например, вы жилая компания, делаете ли вы новые постройки, реновации, палубы, переоборудование для ванных комнат и кухонь? Если вы производите или устанавливаете конкретный продукт, что выделяет этот продукт?

Контактна інформація

Ваші контактні дані повинні бути чіткими і видимими. Увімкніть контактну форму, номер телефону, адреса електронної пошти, що допоможе потенційним клієнтам зв'язатися з вами.

Відгуки

Це дуже важлива деталь з точки зору онлайн світу. Попросіть своїх задоволених клієнтів написати пару хороших слів про вашу роботу. Це допоможе вашому веб-сайту і компанії виглядати більш професійно і підвищити довіру ваших потенційних клієнтів до вашої компанії

Блог

Нарешті, якщо ми говоримо про створення бренду, то надання корисного контенту є хорошою практикою. Перш за все, це допоможе вам завоювати довіру ваших потенційних клієнтів. По-друге, якщо інформація дійсно цікава і корисна, люди поділяться нею з іншими, тим самим популяризуючи ваш сайт. Отже, це в основному основні етапи, які необхідно пройти, щоб запустити успішний веб-сайт з використанням шаблону будівельної компанії.

Дізнайтеся вартість вашого будівельного сайту!

1. Зателефонувати +38(066)865-89-87, +38(068)865-89-87, (044) 223-15-45.
2. Написати листа на електронну пошту: info@mcsite.ua
3. Приїхати в офіс за адресою м.Київ проспект Перемоги 57, оф. 601.
4. Або залиште заявку на спеціальній сторінці.


Приклади сайтів будівельних компаній

Создание сайта строительной компании - WordPress Создание сайта строительной компании - Шаблон Вордпресс

Дивитися інші приклади


Догори