Просування інтернет магазинів

У вас вже є інтернет магазин, але він має мізерні продажі і маленький трафік? Оптимізуйте свій сайт і змініть історію свого бізнесу. Наша команда експертів по електронній комерції проведе професійний аудит веб-сайту, щоб визначити чому справи кепські. Ми проведемо глибокий аналіз всіх факторів, що впливають на ваше SEO. Аудит включає в себе: контент, структуру веб-сайту, методи призову до дії, оптимізацію сторінки продукції, взаємодію з користувачем, чуйність веб-сайту, а також мі використуємо найкращі стратегії SEO. Після цього ми надамо звіт про проведений аналіз. Він дасть уявлення про те, які нові стратегії слід використовувати, щоб почати генерувати продажи.

Будьте самими актуальними

SEO фахівці кажуть, що контент – це король просування. Ми знаємо, як зберегти його королівське життя. Наші стратегії SEO для інтернет магазинів призначені для того, щоб ваш контент був не тільки якісним і високоінформативним, але і оптимізованим під SEO просування.

Ми оптимізуємо такі аспекти вашого контенту, як метадані, теги зображень, підзаголовки і структуру посилань. Наші експерти з просування інтернет магазинів напишуть мета-описи і заголовки, які забезпечать високий рейтинг кліків, а також привабливі описи продуктів. В результаті ваш сайт електронної комерції підвищить показники конверсії і зменшить показник відмов.

SEO просування інтернет магазину – якісний контент-маркетинг

Ми навчилися не тільки оптимізації цільових сторінок сайту, але і оптимізації за межами цих сторінок. Ми будемо використовувати різні “білі” методи, щоб гарантувати популяризацію інтетнет магазину в мережі. Наші професійні SEO експерти по електронній комерції напишуть прес-релізи, повідомлення в блогах, інфографіку і створять високоякісні відеоролики, які допоможуть в просуванні вашого інтернет магазину.

Наші стратегії оптимізації за межами сайту допоможуть показати ваш бренд цільової аудиторії, а також стабілізувати його авторитет і репутацію в Інтернеті. Заповніть заявку для отримання додаткової інформації про те, якими шляхами ми можемо донести інформацію про ваш бізнес людям.

Стратегія просування за ключовими словами і дослідження конкурентів

Ви, ймовірно, занадто зосереджені на своєму бізнесі, щоб звертати увагу на конкурентів. Однозначно, успіх вашого бізнесу залежить від розуміння сильних і слабких сторін конкурентів. Проте, у вас може і не бути часу, щоб детально розібратися в ситуації. Але не хвилюйтеся! Ми працюємо для того, щоб стежити за конкурентами і надавати актуальну інформацію про те, як ви можете виграти в них.

Наші експерти по розкрутці інтернет магазинів також нададуть інформацію про ключові слова і стратегії, які використовують ваші конкуренти. А також нададуть способи оптимізації контента, грунтуючись на цих ключах.

Досвід користувача

Чи знаєте ви, що Google та інші великі пошукові системи не люблять сайти, що надають користувачам поганий досвід?

Дозвольте нам допомогти вашим клієнтам легко користуватися вашим інтернет магазином. Хороший користувальницький досвід збільшить час перебування на сайті, кількість переглянутих сторінок/товарів, отже, більш високий рейтинг. Наші досвідчені розробники інтернет магазинів гарантують, що вони створять гнучкий і зручний в плані навігації сайт для вашого бізнесу.

Як відбувається просування по трафіку.

  1. Аналіз сайту і його конкурентів.
  2. Аналіз тематики сайту.
  3. Підбір ключових запитів.
  4. Пошуковий і технічний аудит сайту.
  5. Впровадження статистики.
  6. План роботи по впровадженню оптимізації.
  7. Тестування змін на сайті.

Переваги просування по трафіку.

  • Кількість запитів можна постійно додавати.
  • Постійне зростання трафіку.
  • Ціна за залучення такого типу трафіку нижче ніж в контекстній рекламі.

Як замовити просування інтернет-магазину?

1. Зателефонувати +38 (066) 865-89-87, +38 (068) 865-89-87, (044) 223-15-45.
2. Написати листа на електронну пошту: info@mcsite.ua
3. Приїхати в офіс за адресою м.Київ проспект Перемоги 57, оф. 601.
4. Чи залиште заявку на спеціальній сторінці.

Догори