batteries

Кейс з банерной реклами: Батарейки та акумулятори

Початкова інформація

Компанія – офіційний дистриб’ютор брендових батарейок в Україні, організатор Рекламної Акції.

Мета провести останній розіграш і анонсувати дату розіграшу через контекстно медійну рекламу. Додаткова мета цієї реклами – підвищити увагу до бренду, залишити позитивні враження про продукт у потенційних клієнтів.

Аудитирія: Люди, які останнім часом цікавились такими товарами, як батарейки, акумуляторні батарейки, повербанк, товари, в яких використовуються батарейки (ліхтарі, дитячі іграшки, годинники, пульти і т.д).

Робота з рекламою

Дизайнером було розроблено дві концепції рекламних банерів. Клієнт обрав одну з них. Доопрацювали дизайн обраної концепції банера, в 10-ти форматах необхідних для показу банерів в різних розмірах.

Опрацьовано таргетинг для показу банерів. Створено рекламну кампанію в контекстно-медійній мережі. Створено групи оголошень для різного виду таргетингу.

У процесі налаштування реклами виявилися проблеми на сайті (закриті сторінки від індексації), які блокували показ реклами. Проблема була описана і передана розробникам сайту, які її вирішили. Стало можливим показувати рекламу.

Була обрана стратегія оплати за 1000 показів, яка відповідала цілям реклами.
Показ реклами йшов 1 місяць відповідно до дат акції та фінальної дати розіграшу.

Чого досягли

За місяць охоплення реклами склало 9 423 148 показів. Мета реклами була досягнута. Зауважень з боку замовника не було.

Працювали офіційно за договором. Акаунт налаштований на юридичну особу замовника. Необхідні документи для бухгалтерії були надані.

P.S. Якщо вам цікава співпраця з нами, ознайомтеся зі сторінкою Банерна реклама, і зв’яжіться з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *