Чому Laravel – найкращий PHP Framework для використання у 2020 році?

Велика кількість веб-сайтів – майже 135 000 – було створено на Laravel, а не на інших структурах PHP. То чому це так? Давай дізнаємось.

Laravel Rules

Laravel отримує кращі результати, ніж інші web frameworks, завдяки своїм вдосконаленим функціям та інструментам розробки, що сприяють швидкій розробці веб-додатків.

Laravel також допомагає розробникам веб-сайтів спростити процес розробки за допомогою чистого та багаторазового використання коду. Це одна з небагатьох фреймворків, яка має гнучкість та велике майбутнє, щоб зробити її ідеальною платформою для створення веб-сайтів та онлайн-додатків.

Laravel’s Market Share

Компанії, що використовують Laravel, найчастіше працюють у сфері інформаційних технологій, нерухомості та роздрібній торгівлі.

Тепер давайте вивчимо деякі технічні переваги Laravel і чому це все ще найкращий PHP Framework, який використовується в 2020 році для розробників програмного забезпечення.

1. MVC Architecture For Exceptional Support & Performance

Laravel поставляється з архітектурною схемою моделі-перегляду-контролера (MVC). Він простий у використанні і, таким чином, пропонує надзвичайно зручний спосіб створення великих або малих бізнес-додатків. З його допомогою веб-ремісники можуть організовувати великі проекти з більш ніж п’ятьма файлами для поліпшення ремонту.

Коли вам доведеться працювати над великим проектом, вам доведеться мати справу з безліччю неструктурованого коду. Використання MVC може спростити структуру кодування та полегшити вам роботу.

Підтримка MVC також полегшує пошук файлів у своїх логічних каталогах під час роботи над великими проектами. З його допомогою ви можете контролювати процес того, як ваша програма відображається в реальному світі, так що ви можете вдосконалити додаток для цілей брендування.

2. Template Engine For Outstanding Layouts

Завдання програмування часто передбачають використання механізму шаблонів, який працює як інструмент для обробки багатьох текстових даних у веб-додатках. Якщо коротко, механізм шаблонів з’єднує модель даних, обробляє код, вказаний у вихідних шаблонах, і направляє все на певний текстовий файл або потік.

Laravel поставляється з шаблоновим двигуном Blade. Це потужний, легкий і заздалегідь встановлений двигун шаблонів, який допомагає веб-розробникам зробити процес розробки плавним і легким завдяки своїм видатним макетам.

Система шаблонів Blade дозволяє відображати дані та розширювати макети, не впливаючи на продуктивність та швидкість роботи програми. Це допомагає вам створювати інноваційні та дивовижні макети, використовуючи функцію висівання вмісту.

На додаток до цього, він пропонує власну структуру для створення та перегляду файлу, що включає умовні оператори та цикли. Ви також можете використовувати головний шаблон для створення простого макета, який можна розширити іншими файлами.

3. Artisan CLI For Utterly Simple & Fast Commands

Laravel має власний інтерфейс командного рядка Artisan (CLI), який дозволяє вам зробити процес розробки простим, легким та швидким. Він використовує потужний компонент консолі Symfony для побудови програм. Інструмент також допомагає в міграції даних, управлінні базами даних, ви можете створювати код скелета, моделі, контролери та інше.

Інструмент Artisan від Laravel усуває ті виснажливі та повторювані завдання кодування, які розробникам раніше довелося виконувати вручну. Крім того, його можна використовувати для генерації MVC-файлів та керування конфігураціями даних, створюючи власні команди.

Це один з небагатьох типів Artisan, який складається з усіх документально підтверджених елементів, необхідних для служб аутентифікації додатків.

4. Eloquent ORM For Easy Interaction With App Database

Ви можете легко підвищити ефективність будь-якої ділової програми за допомогою Моделей у Laravel. Це єдиний PHP framework, який забезпечує простий спосіб побудови та налаштування цих моделей за допомогою Eloquent ORM.

ORM розшифровується як об’єктно-реляційний маппер, а Eloquent ORM awesome. Як випливає з назви, це дозволяє підтримувати просту взаємодію з об’єктами бази даних додатків, використовуючи Eloquent  або виразний синтаксис.

Це один з найкращих інструментів ORM для веб-розробників, оскільки дозволяє їм виконувати запити бази даних з простим синтаксисом PHP. Тому немає необхідності витрачати багато часу на написання складного коду в SQL, що заощадить вам багато часу.

5. Adequate App Testing Features

Laravel оснащений певним набором функцій для виконання тестування одиниць у ваших веб-додатках / мобільних програмах через PHPUnit. Він автоматично налаштовує файл phpunit.xml для проведення тестування одиниць у веб-розробці.

Він проводить тести у двох каталогах, включаючи Feature та Unit. Перші, модульні тести, призначені для невеликих ділянок кодування. Тести функціональних можливостей призначені для більшої бази коду з кількома об’єктами.

Laravel може запустити кілька тестів одночасно, щоб переконатися, що всі ваші нові зміни перевірені належним чином. Отже, що стосується тестування вашої програми, тести для одиниць краще, оскільки вони полегшують розробникам тестування додатків.

При правильному використанні функції тестування Laravel роблять ваш додаток без помилок і надзвичайно ефективним.

Laravel коштує менше в порівнянні з іншими рамками PHP через свою архітектуру MVC та можливості тестування Unit. Вони дозволяють веб-розробникам створювати бізнес-програми, які масштабуються та мають обмежений бюджет.

Wrapping Up

Ви можете спробувати більше нових функцій Laravel 7.12, таких як Truehosts Middleware, функція основи, метод перезавантаження та використання URL-адрес за замовчуванням у маршрутизації. Наприклад, Truehosts Middleware дозволяє створювати основну кількість логіки. Також ви можете виправити помилки кодування за допомогою методу перезавантаження та URL-адрес за замовчуванням у маршрутизації.

Ось деякі з нових функцій Laravel 7.12, які покращать продуктивність, функціональність, масштабованість та безпеку веб-програми. Тож зараз я сподіваюся, що ви плануєте створити веб-додаток Laravel до 2020 року!

Я сподіваюся, що Ви знайшли цю статтю корисною і змогли сьогодні створити приголомшливий веб-додаток. Якщо вам дуже сподобалась ця публікація, будь ласка, поділіться нею на всіх платформах соціальних медіа.

Дякуємо за прочитане!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *