Створення сайту мед послуг

Хотів поділитись невеликим досвідом, який можливо буде корисним не лише для того хто хоче створити сайт але і того хто буде його створювати та і взагалі цікава історія) На початку дуже важливо зрозуміти з якою ціллю створюється сайт. Тому що це як пропонувати яблуко, а людина хоче мандарин, наче добра справа але не те що потрібно. Наступний крок це це коли ви створюєте ТЗ – технічне завдання, де вказується по максимуму кожен крок що за чим будете створювати і що буде включати це й сайт або як це ще може називатись проект або російською “приложение”.

Часто виникають думки типу та нащо щось розписувати типу і так все зрозуміло, хочу вас завчасно попередити це хибне відношення і тому одразу його викиніть і приділіть увагу цьому, розпишіть деталі і потім ви це зможете використати в перевірці роботи плюс у вас є чіткий план за який ви не будете виходити. Часто (не в образу тим хто замовляє) замовник сайту хоче вийти за рамки плану, а так ви можете контролювати процесс. Що таке ТЗ більш детально розповім в іншій статті. Ще не менш важливим є дизайн сайту, можна створювати свій варіант, а можна використовувати готові роботи. Якщо використовувати готові роботи то це виходить дешевше, не думайте що це щось страшне це просто означає що на його створення буде затрачено менше часу. В самому моменті підбору дизайну сайту лежить особливість використання сайту, тобто для якої цілі і який має бути зовнішній вигляд.

Якщо зовнішній вигляд ви можете описати в ТЗ то щоб зрозуміти цільову специфіку треба трохи візуалізувати для чого сайт буде використуватись. В даному випадку я розглядаю сайт медичних послуг. В медичних послугах завжди є 2 аспекти: 1 – медичні інструменти, наприклад у вас можливо були досвіди коли ви прийшли до врача і він каже щоб вилікуватись треба купити ось це і ось це або коли вам треба зробити процедуру вам кажуть треба купити ось це і ми вам зробимо; 2- це послуги, знову таки коли ми звернулись до лікаря по причини якось хвороби чи ще щось то нам роблять послугу, дивляться нас і щось радять. Тобто якщо повернутись до сайту то на самому сайті теж має бути ці 2 моменти. І візуально треба собі уявити що десь буде список препаратів або медичних інструментів, а десь буде список послуг. Це я описую трохи в загальному але в цілому має бути візуальне розуміння що це 2 важливі частини. Часто такі сайти потребують супроводження тому коли працюєте з замовником (не в образу замовникам) можуть виникати багато додаткових правок, і часто вони можуть бути не докінця чітко сформовані. Але не варто падати духом, просто треба створити список і чітко по ньому йти. І тому хто створює є чітке розуміння що треба робити і тому хто замовляє буде приємно коли його намагаються почути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *