(066) 865-89-87

(068) 865-89-87

info@mcsite.ua
м. Київ +38 (066) 865-89-87
 
+38 (068) 865-89-87
+38 (044) 223-15-45

Про студію

Про студію

Ми не говоримо, що ми на ринку 20 років, а чесно зізнаємося, що всього лише 16.

На жаль, ми не є великою міжнародною корпорацією, а тільки невелика українська фірма.

Ми не робимо чудових сайтів, які можна повісити собі в рамочку і милуватися годинами, а всього лише робимо сайти, які скромно, без кітчу, виконують свою роботу, приносячи вам доходи день у день.

Ми ліниві, тому намагаємося знайти найбільш легкий і простий шлях виконання складного завдання.

Ми не вміємо прикидатися сверхспеціалістамі і "командою професіоналів", тому наші відповіді і пропозиції не блищать химерними словосполученнями і незрозумілими термінами. Ми говоримо просто і зрозуміло.

Ми не є "асами" переконання і не прагнемо нав'язувати нашу думку і пропозиції. Ми лише пропонуємо найкраще на наш погляд рішення і даємо можливість замовнику самому прийняти рішення.

Ми не Сулим замовнику "золотих гір", не обіцяємо того що не можемо зробити. Ми вважаємо, що якщо ми вже домовилися з замовником виконати певний обсяг робіт за якусь суму, то не змінюємо свого рішення, навіть якщо ми помилилися в оцінці і працюємо собі у збиток. Для нас важливіше довгострокові довірчі відносини з клієнтами ніж короткострокова вигода.

Веб-студія McSite створена компанією МайкроКосмік. Компанія заснована в 2000 році та є провайдером повного комплексу послуг в IT. Основний напрямок компанії це створення та просування сайтів. В 2008 році була зареєстрована торгова марка McSite. 


За 16 років роботи веб-студія створилиа більше 600 веб-сайтів в різних сферах та різної функціональності. Так, за 2015 рік, ми створили 46 сайтів.

Ми не обмежуємя лише створенням сайтів, а також продовжуємо підтримку всіх існуючих сайтів, їх просування та  розміщення.

Досягнення студії

Всі наші клієнти отримують технічну підтримку та консультації для розвитку та просуванню їх сайтів. Нам довіряють клієнти не лише з України, але і інших країн — Євросоюза,США та Росії.

Напрямки діяльності

Студія також надає послуги хостингу та реєстрації доменів.

З 2011 року наша студія перейшла на вільне програмне забезпечення що дозволило знизити виробничі витрати, при цьому зберігши високу якість послуг.