Контакти
Оформити замовлення
м. Київ +38 (066) 865-89-87
 
+38 (068) 865-89-87
+38 (044) 223-15-45

Відеореклама Google Adwords

Відеореклама в інтернеті - це прекрасний спосіб залучити нових відвідувачів на свій сайт. За допомогою передачі інформації через відеорекламу в Google AdWords ви встановлюєте контакт з потенційними клієнтами та просуваєте свій товар (послугу), даючи можливість повною мірою побачити переваги продукту.

Види відеоголошень з оплатою за перегляди

На сьогоднішній день Відеореклама Google AdWords включає в себе чотири різних формати відеоголошень з оплатою за перегляди, це так зване сімейство форматів TrueView. У Медійну мережу Google AdWord входить величезна кількість сайтів, включаючи YouTube.

відеореклама google, контекстна реклама adwords, медійна реклама

1) Відеореклама In-Stream, яка запускається на початку або середині відеоролика. Оплата стягуватися тільки при перегляді відеореклами більше 30 секунд.

2) Відеорекламу In-Slate можна запустити при тривалості рекламованого відеоролика більше 10 хвилин. Суть такого формату відеореклами в тому, що потенційний клієнт може або переглянути одне з трьох оголошень від різних рекламодавців перед початком перегляду основного відеоролика, або дозволити перерви на рекламу в ході відтворення.

3) Відеореклама In-Search показується в результатах пошуку і в списку пропозицій по релевантним пошуковим запитам в самому верху над результатами пошуку. Вона показується користувачам згідно з тим, що вони шукають. Оголошення прив'язуються до ключових слів.

4) Відеореклама In-Display працює таким чином, що при пошуку користувачів відеоролика, праворуч в колонці йому пропонуються схожі варіанти з відеореклами.

Переваги медійної реклами Google Adwords

  • Цілеспрямованість реклами. При грамотній настройці медійна реклама показується тільки тим інтернет-користувачам, які в ній зацікавлені, при цьому нав'язливість мінімізується. Знаючи своїх потенційних клієнтів, можна налаштувати показ реклами за інтересами, темам, віком, статтю, регіоном показу і т.д.

  • Велике охоплення аудиторії. Величезна кількість людей по всьому світу вводять пошук безпосередньо в рядку пошуку YouTube. В результаті отримують мільйони варіантів. Всі ці відео люди не стануть переглядати. Але якщо за перші секунди перегляду відео їх зачепить, люди переглянуть його до кінця і велика ймовірність, що вони перейдуть на ваш сайт. Іншими словами люди шукають «м'ясо».

  • Докладна статистика. Навіть якщо ви не знаєте своєї аудиторії, завдяки відеореклами Google Adwords, запустивши її і зібравши статистику, ви отримаєте інформацію про глядачів, тривалості перегляду вашого відео, релевантності.

    Залишиться тільки провести оптимізацію. Таким чином, при однаковому бюджеті можна отримувати більше якісних відвідувачів.

Вартість відеореклами Google Adwords

Вартість відеореклами розраховується індивідуально виходячи з існуючого бюджету, тематики реклами і конкуренції. При невеликому бюджеті можна налаштувати відеорекламу таким чином, щоб вона, наприклад, показувалася до того часу, поки не настане ліміт бюджету на день. Також є інші способи, завдяки яким навіть з невеликим бюджетом можна налаштувати рекламу так, щоб вона почала приносити прибуток.

Вартість наших послуг - 20% від загального бюджету на рекламу. Мінімальне замовлення на 2500 грн.
Є можливість безготівкового розрахунку з ПДВ.


Хочете замовити відеорекламу?


Телефонуйте (044) 463-81-28 (Вадим) або пишіть на ua@mcsite.ua

Зберегти