Контакти
Оформити замовлення
м. Київ +38 (066) 865-89-87
 
+38 (068) 865-89-87
+38 (044) 223-15-45

Банерна реклама Google Adwords

Банерна реклама Google Adwords показується тільки на сайтах партнерів Google.

Медійна мережа Google (КМС) - це десятки тисяч веб-сайтів, включаючи YouTube, пошту Gmail і Карти Google. Банерна реклама є частиною КМС. Вартість такої реклами найчастіше нижче, ніж звичайної контекстної реклами Гугл.

Важливий момент - це вибір методу таргетингу (показу) оголошень.

Методи показу оголошень


банерна реклама google, реклама сайту, google adwordsа) Показ оголошень на сайтах;
б) Показ оголошень користувачам, виходячи з їх інтересів;
в) Показ оголошень лише на сторінках, присвяченим вказаними темами;
г) Показ оголошень на обраних веб-сайтах;
д) Показ оголошень тільки певним віковим групам;
е) Показ оголошень тільки певної статі інтернет-користувачів.

Цікаво те, що ці параметри можна поєднувати. Наприклад, ви хочете, щоб оголошення показувалися користувачам, виходячи з їх інтересів, але тільки конкретному віку. Це не проблема.

Крім того, статистика дозволяє побачити інформацію про кількість чоловіків і жінок, які побачили банер, інформацію про вік тих, хто відвідав сайт, натиснувши на банер. А також багато іншої інформації, за допомогою якої можна не тільки вибрати оптимальні настройки, але й грамотно рекламувати товар чи послугу саме тим, кому це цікаво.

У порівнянні зі звичною набридливої рекламою в метро і на бігбордах, така реклама має переваги.

Переваги банерної реклами Google Adwords

Банери для КМС можна створювати самостійно в безкоштовному редакторі медійних оголошень, який знаходиться в налаштуваннях редактора Google Adwords. При чому, не тільки статичні банера, а й динамічні. Готові шаблони вже є, потрібно лише заповнити їх своїми даними. На сьогоднішній день існують 18 можливих розмірів банерів, які бажано мати для банерної реклами Google Adwords, тому що сайти-партнери можуть давати місце під банерну рекламу певних розмірів.

банерна реклама google, реклама сайту, google adwords

Всім відомо, що графічні зображення (банера) більшою мірою привертають потенційних клієнтів, ніж просто текстова інформація, т.к. банера дозволяють передавати більше інформації.

КМС Google Adwords - це найбільша в світі мережа інтернет-реклами. Ваші банери зможуть побачити мільйони інтернет-користувачів!

Банерну рекламу можна показувати на всіх сайтах партнерів Google або вибрати тільки ті ресурси, які відвідують ваші потенційні клієнти.

Ефективність реклами як для приватного бізнесу, так і для великих компаній.

Вартість банерної реклами Google Adwords

Ми пропонуємо скористатися нашою пропозицією і замовити у нас банерну рекламу в Google, мінімальний бюджет на яку становить 2500 грн. Ця сума витрачається безпосередньо на кліки по банерах, що ведуть на цільові сторінки вашого сайту.

Вартість наших послуг - 20% від загального бюджету на рекламу. Є можливість безготівкового розрахунку з ПДВ.Хочете замовити рекламу Google Adwords?


Телефонуйте(044) 463-81-28 або пишіть на ua@mcsite.ua

Зберегти