Збільшити швидкість завантаження, роботи сайту

Прискорення сайту
Швидкість завантаження сайту є ключовим факторів в пошуковому просуванні сайтів. Всього лише кілька зайвих секунд завантаження сайту можуть позбавити бізнес великих грошей.

Перевірити швидкість завантаження сайту можна, використовуючи спеціальний інструмент гугл PageSpeed ​​Insights

Але в деяких випадках немає потреби замовляти прискорення, краще поміняти хостинг або перенести сайту на нову систему. Які заходи вживати для прискорення сайту, стане зрозуміло після проведення аудиту.

Як проходить процес прискорення

  1. Аналіз сайту.
  2. Аналіз хостингу.
  3. Складання плану робіт.
  4. Впровадження.

Термін – 1 тиждень.

Вартість прискорення сайту від 6500.

Що включають в себе роботи по прискоренню сайту?

Оптимізація вмісту сайту.

Включає в себе оптимізацію зображень (розмір, вага, формат), CSS, скриптів. Практично всі сучасні шаблони, розраховані на гарний дизайн, мають більше 20 скриптів і CSS, необхідних для правильного відображення вмісту. Це дуже гальмує роботу сайту. На жаль, налаштувати правильну роботу всіх внутрішніх механізмів або занадто дорого, або практично неможливо. У цьому випадку ми можемо рекомендувати перенести сайт на іншу CMS з індивідуальним дизайном.

Налаштування кешування сайту.

Гугл настійно рекомендує налаштувати кешування сайту як на рівні сервера, так і на рівні браузера. Це дозволять користувачам не завантажувати при кожному новому відвідуванні сайту, одні і ті ж елементи. Таким чином, швидкість завантаження збільшується в рази.

Прискорення серверної частини.

Багато в чому на швидкість завантаження і роботи сайту впливає сервер, на якому він знаходиться. Якщо для роботи сервера використовується диск SSD, то швидкість сайту буде вище. Також важливим буде використовувана версія PHP. Починаючи з 2019 року PHP 5,6 вже не підтримується. Небхідно переходити на версію 7,2 або 7,3. Подібні зміни здатні прискорити сайт в деяких випадках до 30%.

Встановлення додаткових модулів, якщо це необхідно.

Ми збільшуємо швидкість завантаження на таких системах:

  • Joomla!
  • MODX Revolution
  • OpenCart
  • WordPress

Як замовити прискорення сайту? Дуже просто!

1. Зателефонувати +38 (066) 865-89-87, +38 (068) 865-89-87, (044) 223-15-45.
2. Написати листа на електронну пошту: info@mcsite.ua
3. Приїхати в офіс за адресою м.Київ проспект Перемоги 57, оф. 601.
4. Чи залиште заявку на спеціальній сторінці.

Догори